Elita

Elita to koń hanowerski czeskiej hodowli, urodziła się w 2009 roku, to od jej imienia stajnia zyskała nową nazwę. Siwa jest najlepszym przykładem na to że nie da się iść na skróty w jeździectwie, wszystko trzeba dopracowywać w szczegółach. Jest to koń z przeszłością, niezbyt ciekawą, trochę smutną ale dającą wiarę w to że można osiągnąć wszystko, jedyny warunek to nieograniczona cierpliwość jeźdźca.

elita
dsr

Double Suprise Rose

Double Suprise Rose to klacz urodzona w 2011 roku, jest koniem rasy Appaloosa, mistrzynią Czech w konkurencji hunting under saddle oraz zwyciężczynią wielu konkurencji westernowych. Dada jest typem konia przyjaciela, nie odstąpi człowieka na krok.

Paddy

Paddy to mieszaniec shagya, ma 14 lat, trafił do nas całkiem przypadkiem, skrajnie wycieńczony. Nie znamy jego historii ale możemy się domyślać że doświadczenia z ludźmi nie były dla niego szczególnie przyjemne. Pomimo tego jest to przyjazny koń dla każdego jeźdźca, nawet początkującego.

morelka

Morelka

Morelka to 16 letnia klacz rasy kuc feliński, bardzo doświadczony skokowo koń, chodziła konkursy pod juniorami. Trafiła do nas na rekonwalescencję po przebytym ochwacie i już z nami została. Jest idealnym koniem do nauki najmłodszych jeźdźców.